KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666137
nr 1466 6137
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Citroner, Signerad. Akvarell, bildmått: 16x41, yttermått inklusive ram: 40x66 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:45:42
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm